Náš tým

corinne

 Hlavní adminka

To jsem já ; D

Jsem neobyčejná slečna (patnáct mi už bylo) a samozřejmě jsem tak trochu blázen, jako všichni spisovatelé :D Kromě psaní je mým životem jízda na koni a příroda. Více se dozvíte v rubrice Moje názory.

 

Sig.An.

Jsem zcela nenormální holka, která má ze všeho nejraději četbu a psaní povídek. Žánru fantasy, samozřejmě. Nemohu říct, která knížka je má nejoblíbenější, ani jaký film je ten nej. Mám ráda všechno, co se odpoutává od reality.
Ze všech fantastických bytostí mám nejraději elfy a draky. Jsou nespoutaní, silní a vytrvalí - nevzdávají se hned, jakmile se ponoří do nějakého průšvihu či dobrodružství.

V reálném životě jsem velice nenápadný člověk, který přesto skoro vždy vybočuje něčím z řady a na všechno umí vymyslet řešení, i když občas se může zdát velice, velice zvláštní.

Corinne

Tákže něco o mě: Jsem nenormální náctiletá holka,která miluje knížky..:D Za život už jsem jich přečetla asi milion a většinu dvakrát :D Mám ráda psaní svých vlastních příběhů,kde se fantazii meze nekladou a můžu si na papíře dělat,co chci,kde si můžu vymýšlet svůj vlastní svět,a nikdo mi v tom nebrání ;) A doufám.že snad taky jednoho krásného dne napíšu svou vlastní knížku :)

corneliaaajula

Holka krerá miluje leto (nejen kvůli narozkám), koně jezdim na nich kde se dá....má v hlavě celou budoucnost a je děsný snílek je blázen do knížek a do psaní.Trochu šprt jelikož se usilovně letos snaží dostat na gympl....mamka mě nevidí jinde než u stolu......mám ráda hudbu všeho druhu a jsem velká fanynka Big time rush.mam asi jejich všechny pisničky a někdy pišu a čtu se sluchátkama v uších :D

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode