Geyser, son Cascade

Datum 22.07.2014
Vložil Nhoriel
Titulek ...

Tady někdo čučel na Jacksona ;)
V první řadě - nechápu, co všichni vidí na Hádovi jako záporákovi. Je tak popisovaný v Percym (o filmu se tady teď radši bavit nebudeme, hotové zmršení literárního díla...), je tak popisovaný v Souboji Titánů a jeho pokračování, je tak popisovaný všude. Proč musí být vždycky ten zlý on? Protože je pánem mrtvých? A jak k tomu teda přijde chudák Héra, která má za manžela nevěrného Dia, který ji podvede s každou druhou? To je podle mě skutečný strůjce všeho zla! Ne Hádes... Ale co. Tohle bude jen můj vlastní názor.
Teď k faktům. Hádovo dítě nikdy nemůže mít hořící meč. Hádes je "jen" bohem podsvětí. Nic víc. Pro oheň už jsou pak další bohové jakožto Hefaistos, (teoreticky taky) Apollón (nevím, jestli se dá počítat jako bůh ohně, když vzal službu po Héliovi, který je vlastně bůh slunce; každý ho zkrátka zná spíš jako patrona umění a léčitelství) anebo již zmiňovaný Hélios (ačkoli jak říkám - nevím, jestli se dá slunce samo o sobě považovat za oheň - zvláště pak u řeckých bohů). Tudíž sečteno podtrženo, Mike nemůže mít planoucí meč (pokud ho teda neukradl Hefaistovi přímo z kovárny).
Jinak líbil se mi popis boje, oba byli vyřízení, což je super. Jen mě zklamal konec - zase kůň? xD Běž už se někam léčit! xD
Zakončím to tím, že zkrátka osobně budu fandit Hádovi...:)

 

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode