Artuš a Já

Datum 24.03.2014
Vložil Nhoriel
Titulek :D

Nu... co na to říct? :D V první řadě díky za věnování ;) Zadruhé pak musím povědět, že to bylo skutečně překvapení, Artuše bych tady u tebe čekala ze všech nejmíň :D
Měla bych malou poznámku ohledně té zbroje - na úplném začátku píšeš, že je těžká jak slon a o několik řádek později se lehce vyšvihuješ do sedla. Plus ještě malý postřeh - rytíři si nikdy sami nenandavali zbroj, bylo toho tolik, že to sami nedokázali (zbroj značně omezuje v pohybu) - proto měli panoše, kteří jim s takovými věcmi pomáhali.
A druhá věc - nasedání na koně. Jak jsem psala, zbroj značně omezuje a zatěžuje, takže když už v ní někdo leze na koně, mohl by když už ne asistence panoše využít třeba schůdků (nebo takového toho zázračného přístroje, který nevím, jak se jmenuje, ale pomáhal rytířům do sedel... doufám, že třeba dopomůže Foxík :)).
Je mi to jasné, Guinevere tu zkrátka je jako potulný rytíř nebo také "rytíř na den/turnaj", ale i tak jsem si nemohla tohle odpustit :)
Každopádně bezvadný nápad :) Artuš, Merlin, Guinevere... sestava dle mého gusta :D Už jen Lancelot chyběl :D Tak třeba příště :)
Ještě jednou děkuju! :)

 

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode