Ti, kteří nikdy nezemřou

Datum 04.07.2013
Vložil corinne
Titulek Re: :)

Já věděla, že ti kápnu do noty :) Ani já sama nevím, kde jsem to slyšela (film-taky možnost) Jsou to vlastně dvě proroctví (?) v jednom (to druhé mi poradil Clandestine). S Kelty si nejspíš pohraju až v další povídce (týkajícího se jednoho velice známého místa v Anglii), ale kdy se k tomu dostanu, to je ve hvězdách...
Tak dejme tomu, že děti kecaly nebo ho taky navštívil koník... Už jsem to nechtěla rozvádět (všimni si, že o Šimonovi jádro příběhu vlastně vůbec nemluví)
Závěr měl být rychlý a nečekaný. Celý tento příběh se točí kolem posledního, kterého je potřeba zabít, aby se mohli vrátit domů. (to je snad jasné) Děti byly poslední, kdo ve Francii zůstal (nalézáme se v Británii), potom se dostaly zpátky "domů", ale ve skutečnosti na tom útesu chápaly víc, než se zdá. Uznávám, že Šimon s Veronikou mohli možná "dělat něco víc", ale hlavně tam šlo o to, že by je stejně museli zabít (to je tam taky řečeno) a děti se samy rozhodly, že radši než aby se museli koukat jak ten druhý umírá, poražený, zemřou dobrovolně a spolu.
Tak snad je už vše jasné :) (jak to tak vypadá, tohle nebyl poslední díl :D) Nesrovnalosti (a můj mozek) jsou svině a z Cheorie se díky vám klube román...díky :)

 

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode